Literatura piękna / Humor / satyra
|
|
| |
|
| Tytuł: | | Ssij, mała, ssij |
| Autor: | |
Christopher Moore
|
| Seria: | | |
| ISBN: | | 978-83-7480-102-7 |
| | |
| Tłumaczenie: | | Jacek Drewnowski |
| Oprawa: | | twarda z obwolutą |
| Format: | | 125x195 |
| Liczba stron: | | 350 |
| Rok wydania: | | 2008 |
| | |
| Cena detaliczna: | | 35.00 zł |
|
|
Ssij, mała, ssij to humorystyczna powieść o seksie w wielkim mieście, życiu po śmierci
i problemach z mieszkaniem w San Francisco. Doskonała love story dla kobiet z charakterem i samców beta. Siij, mała, ssij to najnowsza powieść bestsellerowego autora Najgłupszego anioła i światowego bestselleru Baranek, laureata QUILL BOOK AWARD 2005, kontynuacja wydanej w MAG-u powieści Krwiopijcy.
Christopher Moore jest uważany przez krytyków za najwybitniejszego współczesnego satyryka amerykańskiego i stawiany w jednym szeregu z Kurtem Vonnegutem, Douglasem Adamsem i Jonathanem Swiftem. Jego książki okupują najważniejsze listy bestsellerów, a sam autor jest otoczony w Stanach Zjednoczonych podobnym kultem, jak Monty Python w Wielkiej Brytanii. Proza Moore’a to nie tylko rozrywka na najwyższym poziomie, ale także zabawne (i niezwykle celne) obserwacje i komentarze społeczne, obyczajowe, religijne oraz polityczne.
Christopher Moore jest autorem 9 powieści, z których w Polsce ukazały się Najgłupszy anioł, Brudna robota i Baranek – satyryczna opowieść o nieznanym okresie w życiu Jezusa, oraz Krwiopijcy – satyryczna i zabawna zarazem opowieść o wampirach i życiu – po śmierci.
Ocena czytelników
Inne książki autora:
Komentarze
Dodaj komentarz: